/
Venera Bilişim Hakkında

Neden Venera?

Venera Bilişim müşterilerine Özel Yazılım Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme (Mobil Aplikasyon), Web Programlama, Web Tabanlı Yazılım Geliştirme, Web Sitesi Tasarım ve Uygulama, Sistem Bakım Anlaşması, Sunucu / Ağ Kurulumu konularında hizmet veriyor.

Venera Bilişim her işletmenin farklı olduğunun bilincindedir; bu sebeple işletmenize ve ihtiyaçlarınıza özel tasarlanmış bilgisayar teknolojileri ve yazılım çözümleri sunuyoruz.

Venera Bilişim olarak 15 yılı aşan bir süredir özel kurumsal iş yazılımları geliştiriyor ve sistem bakım anlaşması desteği veriyoruz. Hazır paket programların özel ihtiyaçları olan firmalar için yetersiz kaldığı noktada, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirdiğimiz yazılımlar ile güçlü alternatifler sunmaktayız. Teknolojinin geliştiği yönde, masaüstü, online ve mobil yazılımlar geliştirerek sınırlarınızı zorlamanıza destek oluyoruz. Zaman içinde tecrübemize tecrübe katarak, yola çıktığımız doğru ve dürüst hizmet ilkemize sadık, hizmet yelpazemizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Özel yazılım geliştirmedeki titizliğimizle, bilgisayar sistemleri kurulumu, network (bilgisayar ağı) planlaması, network (bilgisayar ağı) kurulumu, periyodik sistem bakımı, danışmanlık ve donanım satışı ile de sizlere destek veriyoruz.

Bilginin ve tecrübenin verdiği güçle, hızlı çözüm üretmek, sizlerin verimlilik ve üretkenliğinizi arttırmak, rakiplerinize karşı farklılık yaratmanızı sağlamak Venera Bilişim'i özel yapandır.

Teknolojilerimiz